Перевод садовых домов в жилые, прописка. Киев

17 Ноябрь 2016 в Как узаконить дом, Перевод садового дачного дома в жилой

Ноябрь 2016г. Местная власть г.Киева уже полтора года продолжает саботировать Постанову КМУ от 29 апреля 2015 года (!) «Порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки». Надо же – полтора года не выполнять постанову КМУ! Делать все, чтобы “не пущать”. Впрочем, чему тут удивляться в этой стране.

Читайте на фото ответ от 11.11.2016 года на запрос – куда подавать заявление на перевод садового дома в жилой. А никуда – отвечает власть.
Как же расстаться с такой кормушкой: сколько это проектов отвода земли мы теряем? (думает власть). Попробуй утверди в Киеве проект перевода садового участка в участок “пид будивництво” (под застройку). Я лично знаю только одного такого человека. 4 года. И попробуй пройди утверждение проекта Киеврадой.

Прописку в садовых домах – не дают. Не переведешь в жилой дом – не получишь прописку. Родственников, беженцев – не пропишешь. Все.
Может не с того города началось АТО?

Все что сделала киевская власть с постановой кабмина №321 от 29.04.2015 – Кабмин ее не просил.

Ниже – текст Постановы 321.

Читайте, делайте свои выводы.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 29 квітня 2015 р. № 321
Київ
Про затвердження Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки
Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, що додається.
Прем’єр-міністр України А.ЯЦЕНЮК
Інд. 21

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 квітня 2015 р. № 321
ПОРЯДОК
переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки
1. Цей Порядок визначає механізм переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки.
2. Переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки здійснюється безоплатно органами місцевого самоврядування села, селища, міста, з якими відповідні дачні поселення та садівничі товариства пов’язані адміністративно або територіально.
3. Для переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок громадянин, який є його власником, або уповноважена ним особа (далі – власник) подає до виконавчого органу сільської (селищної, міської) ради, а у разі, коли в сільській раді виконавчий орган не утворено, – сільському голові (далі – уповноважений орган) заяву за формою згідно з додатком 1, до якої додаються:
копія документа про право власності на дачний чи садовий будинок, засвідчена в установленому порядку;
письмова згода співвласників (за наявності) на переведення такого будинку в жилий;
звіт про проведення технічного огляду дачного чи садового будинку з висновком про його відповідність державним будівельним нормам за формою згідно з додатком 2.
Технічний огляд дачного чи садового будинку проводиться без застосування обладнання для визначення характеристик конструкцій та виконання вишукувальних робіт на підставі укладеного договору суб’єктом господарювання, у якого працює один або більше відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, які пройшли професійну атестацію згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554 “Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1668).
4. За результатами розгляду заяви та доданих до неї документів уповноважений орган протягом місяця з дня їх надходження приймає рішення про переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок або про відмову в такому переведенні.
Прийняття рішення про відмову в переведенні дачного чи садового будинку у жилий будинок допускається за наявності хоча б однієї з таких підстав:
неподання документів, зазначених у пункті 3 цього Порядку;
виявлення в поданих документах недостовірних відомостей;
встановлення невідповідності дачного чи садового будинку вимогам державних будівельних норм, що зазначені у розділі I (обов’язковий) результатів технічного огляду звіту про проведення технічного огляду дачного чи садового будинку (додаток 2).
5. Місцева рада у триденний строк з дня прийняття рішення про переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки видає або надсилає власникові рекомендованим листом з описом вкладення рішення про переведення дачного чи садового будинку у жилий будинок із зазначенням його адреси (рішення про відмову в переведенні разом з поданими документами).
Рішення про переведення є підставою для внесення відповідних змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в порядку, визначеному законодавством.
6. У разі відмови в переведенні дачного чи садового будинку у жилий будинок власник має право повторно подати документи, зазначені у пункті 3 цього Порядку, після усунення причин, що стали підставою для прийняття такого рішення.


Интернет реклама

VkontakteGoogle+EmailGoogle GmailLinkedInShare

1 ответ на Перевод садовых домов в жилые, прописка. Киев

  1. Почему законы Украины для Киева не действуют?
    Нужно написать по этому поводу коллективное обращение в Кабмин, пусть объяснят.
    Кто желает подписаться под таким обращением – пишите здесь в комментарии.

Прокомментировать

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *


три + 1 =

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл