Консультанты – обсуждают процедуры приватизации, изменения целевого назначения участков земли (записей: 3)

Теги темы: изменения целевого назначения, переоформления, приватизации, участков земли
YR_BPshare: Facebook YR_BPshare: Twitter YR_BPshare: LinkedIn3
YR_BPshare: Google поиск для: YR_BPshare: Bing search YR_BPshare: duckduckgo search YR_BPshare: WhatsApp YR_BPshare: telegram share,
 • Рисунок профиля (Админ) Админ (10 г., 4 мес. назад):

  Консультанты по процедурам переоформления, приватизации, изменения целевого назначения участков земли – покажите свою компетентность, рекламируйте свои возможности


 • Рисунок профиля (Алексей) Алексей (9 г., 5 мес. назад):

  Получение Гос. акта через проект отвода.
  Срок: 3 мес.
  Необходимые документы для начала процедуры:
  1. Разрешение на разработку технической документации.( выдает сельрада)
  2. Выкопировка с генплана (на плане должно быть имя заказчика для которого делалась копия)
  Порядок получения:
  1. Геодезия
  2. Документы передаются в Держкомзем для изготовления и согласования проекта (Сшитие и согласование: культура, туризм, СЕС, экология).
  3. Согласованный проект передается в сельсовет на сессию (собирается 1 раз в квартал). Получаем решение сессии.
  4. Передаем документы в Держкомзем на печать акта. Срок 1-1,5 недели.
  5. Везем акт на подпись в сельсовет( утверждение, подпись акта).
  6. Везем подписанный акт в Держкомзем для регистрации в книге записей гос. актов. Срок 2 нед.(для этого заказчик выписывает доверенность на получение акта). Держкомзем выдает 2 копии гос.акта , одна на руки вторая в архив(с пометкой «архив»). Так же в архив сдается проект и техничка.


 • Рисунок профиля (Админ) Админ (5 г., 3 мес. назад):

  Згідно з постановою Кабміну № 580 з 1 жовтня 2016 року в територіальних органах Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, які забезпечують здійснення повноважень з узгодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розпочато реалізацію пілотного проекту щодо запровадження принципу екстериторіальності узгодження проекту землеустрою.

  Передбачено, що розробник проекту землеустрою буде подавати на узгодження документацію в один територіальний орган Держгеокадастру, а погоджувати проект буде зовсім інший територіальний орган, який буде обраний автоматично – програмою електронного документообігу Держгеокадастру.

  Розробник подає за місцем розташування земельної ділянки оригінал проекту землеустрою в паперовому та електронному вигляді.

  Проект землеустрою в електронному вигляді засвідчується ЕЦП розробника, встановлені також вимоги до такого проекту: формат PDF (не сканований), кольоровий формат зображення, певний дозвіл, глибина кольору і т.д.

  Терорган Держгеокадастру в день надходження проекту землеустрою:

  – Приймає подані документи за описом і реєструє в системі електронного документообігу Держгеокадастру з обов’язковим нанесенням штрих-коду, який включає реєстраційний номер і дату;

  – Перевіряє відповідність проекту землеустрою в електронному вигляді – оригіналу проекту землеустрою в паперовому вигляді;

  – Вносить проект у систему електронного документообігу Держгеокадастру.

  Система електронного документообігу Держгеокадастру за принципом випадковості обирає терорган Держгеокадастру, який буде здійснювати узгодження проекту землеустрою, та не пізніше наступного робочого дня з дня надходження проекту передає відповідним терорганам необхідні матеріали.

  Працівники терорганів Держгеокадастру, які здійснюють розгляд та узгодження проекту землеустрою, повинні, зокрема, скласти кваліфікаційний іспит (тестування) в Держгеокадастрі і бути визначені експертами державної експертизи.

  Розгляд та узгодження або відмову в погодженні проектів землеустрою здійснюються експертами державної експертизи в порядку черговості їх надходження. За результатами розгляду експерт в термін, що не перевищує 5 робочих днів з дня надходження проекту, готує висновок, скріплює його в електронній формі своїм ЕЦП, після чого реєструє в системі електронного документообігу Держгеокадастру.

  Оригінал висновку в електронній формі надсилається електронною поштою розробнику в термін, що не перевищує 1 робочого дня з дня його реєстрації в системі електронного документообігу Держгеокадастру.

  Терорган Держгеокадастру за місцем знаходження земельної ділянки в термін, що не перевищує 1 робочого дня після реєстрації в системі, роздруковує висновок, завіряє печаткою і подає його розробнику разом із оригіналом проекту землеустрою в паперовому вигляді.

  Розробник може перевірити стан узгодження проекту землеустрою з допомогою офіційного сайту Госгеокадастру шляхом введення реєстраційних атрибутів, зазначених на копії опису.

  У разі надання висновку про відмову в погодженні проекту землеустрою розробник після усунення зауважень і пропозицій може знову подати його для узгодження.

  Звіт про результати реалізації пілотного проекту Мінагрополітики має подати Кабміну до 1 березня 2017 року.

  Джерело: jurliga.ligazakon.ua


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украинский портАл